corruption

Підвищення кваліфікації.

Семінар на тему: «Проблемні питання антикорупційного законодавства».

13 квітня 2018 року Рада адвокатів Київської області, в порядку підвищення кваліфікації адвокатів, провела семінар. Тема данного семінару «Проблемні питання антикорупційного законодавства» стає все більш інтересною для правозастосовчої практики у адвокатів.

Захід відбувся за адресою: м. Київ, Саксаганського, 6, Кінотеатр «Будинок кіно» Національної спілки кінематографістів України.

На семінарі підіймалися питання правового регулючання подання е-декларацій, корупційних злочинів та відповідальності. Адвокати та спікери обмінювались думками щодо надання правової допомоги особам, що є суб’єктами, на яких поширюються дії Закону України «Про запобігання корупції»

Модератором заходу виступила адвокат, член Ради адвокатів Київської області Регіна Гусейнова. Серед доповідачів були член НАЗК Олександр Серьогін (тема виступу «Основи антикорупційної політики») та старший оперуповноважений відділу протидії корупції Департаменту захисту економіки Національної поліції України Андрій Плюшкін (тема: «Порядок притягнення до адміністративної відповідальностіза правопорушення пов’язані з корупцією»).

Слід зазначити, що відносини, що виникають у сфері запобігання корупції, регулюються Конституцією України, міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, Законом України «Про запобігання корупції» та іншими законами, а також прийнятими на їх виконання іншими нормативно-правовими актами.

З прийняттям законодавцем обов’язкового декларування, питання відповідальності за здійснення корупційних правопорушень в Україні, стало дуже актуальним

Адвокат Єрмаков Максим Володимрович, в рамках Порядку підвищення кваліфікації адвокатами України, прийняв участь у цьому заході та отримав відповідний сертифікат.

сертификат

З повагою,
Адвокат Єрмаков М.В.
Т. 0990222745
0970426542