еврономера

Новий Законопроект з питання проблем з автомобілями на європейській реєстрації на підході. (Чи вирішить він виник проблеми …)

Голова Комітету ВР з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна каже, що: «Законопроект готовий і готовий саме з тією ідеологією, яку промовляли з активістами і без них. Я думаю, що суспільство також очікує, яке рішення може прийняти владу. Я намагаюся зараз зібрати керівників з виконавчої гілки влади і з законодавчої для того, щоб в останній раз проговорити концепцію законопроекту, який ми будемо пропонувати. Вона відрізняється від того, що ми говорили з учасниками акції Авто Євро Сила «.
За її словами, однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищена ввізне мито і ПДВ.
«Мені здається, що інша частина платників, які платили всі податки і не в акцизному податку гори криються, не в ньому вся причина, чому не хочуть офіційно розмитнити ці автомобілі, тому що ще є сплата ввізного мита — 8,5%, ПДВ — 20% від вартості автомобіля. Тому ми повинні підійти зважено і на якийсь період часу прийняти таку шкалу акцизного податку, щоб кожен громадянин захотів, зміг привезти старий автомобіль «, — також поділилася своєю думкою голова комітету.