Goncharuk

Суд повернув до роботи патрульного, який затримав екс-полковника міліції.

Поліцейський Гончарук, якого усунули від служби, про що на нашому сайті вже була новина, оскаржив рішення першої інстанції про тимчасове відсторонення його від виконання службових обов’язків на два місяці за нібито перевищення службових повноважень при затриманні екс-полковника міліції.
Судді ухвалили рішення задовольнити скаргу Леоніда Гончарука і скасували рішення 1 інстанції про відсторонення його від службових обов’язків. Лейтенант уже приступив до роботи.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що рішення суду про усунення Франківського патрульного з посади — необгрунтовано.

Поліцейські під час патрулювання зупинили водія за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння. Ним виявився колишній полковник міліції, брат якого працівник прокуратури. Суд визнав провину обвинуваченого за статтями 130 КУпАП та 185 КУпАП — відповідно, водіння в нетверезому стані </ strong> і непокору поліції. Але останній поскаржився, що патрульні зламали йому мізинець при затриманні.

«Якщо патрульний поліцейський, гвардієць або прикордонник застосовує силу і припиняє злочин, кожен винний повинен бути покараний. Не важливо, це впливовий колишній міліціонер, прокурор або суддя », — зазначив Арсен Аваков.
nagradaМіністр нагородив Леоніда Гончарука нагрудним знаком «За відвагу в службі» за врятоване людське життя. Саме екіпаж лейтенанта Гончарука, 5 липня, врятував життя чоловікові, який намагався повіситися на власному балконі. Тоді патрульні встигли вибити двері на балкон і втягнути чоловіка в квартиру.