Police

У МВС створена робоча група з визначення рівня довіри населення до Національної поліції

У Міністерстві внутрішніх справ відбувся круглий стіл, ініційований Громадською радою, на якому обговорили питання створення робочої групи для дослідження рівня довіри населення до правоохоронців.

Про це повідомив Департамент комунікації МВС України.

На засідання були присутні представники Інституту соціології НАН України, Інституту соціології і політології, Харківського національного університету внутрішніх справ, Львівського університету внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ, фонду «Демократичні ініціативи» та Центру досліджень Разумкова.

Голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко зазначив, що основним критерієм роботи Національної поліції є рівень довіри населення.

У Громадській раді ми створимо робочу групу, яка буде займатися питаннями визначення рівня довіри населення до правоохоронної системи. Ми повинні знати реальний стан довіри населення до органів Національної поліції для своєчасного реагування та коригування змін, які відбуваються в процесі реформування відомства , — сказав Володимир Мартиненко.

Він зазначив, що в її складу мають увійти кращі фахівці, які мають досвід подібної роботи.

Володимир Мартиненко зазначив, що крім соціальних досліджень, необхідно проводити постійний моніторинг настроїв населення. Адже вся робота правоохоронців націлена на підвищення почуття захищеності населення. Тому дуже важлива постійний зворотний зв’язок.

Під час засідання представники Громадської ради та соціологи обговорили можливі варіанти проведення досліджень і прийшли до висновку, що подібні дослідження потрібно проводити не тільки серед населення України, а й серед працівників системи МВС.