Відсторонення поліцейських від служби за штраф по 130 КУпАП

Міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Fb заявив , що Генеральний прокурор України Юрій Луценко візьме під особистий контроль справу щодо івано-франківських патрульних поліцейських, які під час свого патрулювання, зупинили водія за п’яне водіння, а за це їх відсторонили від служби.

«Патрульна поліція Івано-Франківська зупинила авто з п’яним водієм. Ним виявився колишній полковник поліції, брат якого був працівником прокуратури. Суд визнав провину обвинуваченого за статтею 130 КУпАП за керування в нетверезому стані і по статті 185 КупАП непокору поліції. Але останній поскаржився, що патрульні зламали йому мізинець при затриманні і суд відсторонив командира екіпажу Леоніда Гончарука від служби. Попереду суд над лейтенантом », — сказав глава МВС Арсен Аваков.

Арсен Аваков зазначив, що в понеділок, 23 жовтня, особисто нагородить лейтенанта Леоніда Гончарука і його колег за врятоване життя. Адже саме цей екіпаж, 5 липня, врятували життя чоловікові, який намагався повіситися на власному балконі. Тоді, патрульні в останню хвилину встигли вибити двері на балкон і втягнути чоловіка в квартиру.

«За таку роботу поліцейські отримають заслужену нагороду. А за те, що наклали штраф на колишнього п’яного міліціонера підуть під суд? », — зазначив міністр. Також він зазначив, що є неприпустимою така ситуація, коли поліцейські боятися зупиняти п’яних водіїв.